Informații contact

Adresă:
Aleea Monumentului 11, Lot 2
Com. Adamclisi 907010, Jud. Constanţa

Telefon:
0241 854767 / 0241 550110

Fax:
0241 550110

E-mail:
office@mwchim.ro

GooglePlus:
MWCHIM PLANT PROTECT

Departament vânzări Constanța:
Langu Mihai-Alexandru
Manager regional zona Constanța
Email: mihai.langu@mwchim.ro
Telefon: 0785.232.304

Falamas Robert
Reprezentant vânzări
Email: robert.falamas@mwchim.ro
Telefon: 0745.646.055

Mogos Georgeta
Reprezentant vânzări
Email: georgeta.mogos@mwchim.ro
Telefon: 0745 643.598

Uta Nicolae
Reprezentant vânzări
Email: nicolae.uta@mwchim.ro
Telefon: 0745 634.531

Departament vânzări Tulcea:
Alexandru TUDORACHE
Manager regional zona Tulcea
Email: alexandru.tudorache@mwchim.ro
Telefon: 0760.652.992

Manolache Andrei
Reprezentant vânzări
Email: andrei.manolache@mwchim.ro
Telefon: 0751.097.331

Condac Florin
Reprezentant vânzări
Email: florin.condac@mwchim.ro
Telefon: 0751.105.961

Formular de contact

    Sediu MWChim – Adamclisi

    Sediu MWChim – Lumina